| | | | |
Under 08 Boys Elite Division | Champion: | 2016 LSA boys u8 | Finalist: | Atlanta Fire 2016/17 B Elite 2 |
Under 09 Boys Elite Division | Champion: | NTH NASA 15 Academy Milton Elite | Finalist: | UFA 15B Premier |
Under 09 Boys Premier Division | Champion: | Georgia Impact SC 15B Elite | Finalist: | GSA South 15B Red |
Under 09 Boys Select Division | Champion: | Chattanooga Red Wolves 15B Red | Finalist: | UFA 15B Gold |
Under 09 Boys Classic Division | Champion: | NTH NASA 15B Classic | Finalist: | UFA Norcross 15B Gold |
Under 09 Boys Royal Division | Champion: | UFA 15B White | Finalist: | IAFC 2015B White |
Under 10 Boys Elite Division | Champion: | Triumph 14 Gold | Finalist: | Dalton FC 2014 premier |
Under 10 Boys Premier Division | Champion: | Atlanta Fire 2014 B Elite 2 | Finalist: | GSA North 14B Red |
Under 10 Boys Select Division | Champion: | Rush Union B2014 Rush | Finalist: | NGSA 2014 |
Under 10 Boys Classic Division | Champion: | LSA14B | Finalist: | YMCA Arsenal 2014 Boys Red |
Under 10 Boys Royal Division | Champion: | NTH NASA 14B Royal | Finalist: | 2014 B Gold 2 |
Under 10 Boys White Division | Champion: | UFA 14B Blue | Finalist: | Georgia Storm SA 14B Silver |
Under 11 Boys Elite Division | Champion: | GSA 13B Premier | Finalist: | TSC 13B Premier Blue |
Under 11 Boys Premier Division | Champion: | LSA13BGOLD | Finalist: | TSC 13B Premier White |
Under 11 Boys Select Division | Champion: | STEAMERS FC 2013B BLUE | Finalist: | Atlanta Fire 2013 B Elite 2 |
Under 11 Boys Classic Division | Champion: | GSA North 13B White | Finalist: | GSA South 13B White |
Under 11 Boys Royal Division | Champion: | FC Sudamerica U11B | Finalist: | 2013 White |
Under 11 Boys White Division | Champion: | NTH-Nasa 13 Select Milton | Finalist: | Rush Union B2013 Cinza |
Under 12 Boys Elite Division | Champion: | LSA '12B PRE MLS SCCL A | Finalist: | USC 2012 Boys Premier |
Under 12 Boys Premier Division | Champion: | NTH NASA 12B Elite | Finalist: | |
Under 12 Boys Select Division | Champion: | Chattanooga Red Wolves 12B | Finalist: | UFA Mountains 12B Red |
Under 12 Boys Classic Division | Champion: | Inter Atlanta FC 12B Royal | Finalist: | NTH NASA 12b Select Smyrna |
Under 12 Boys Royal Division | Champion: | NTH NASA 12B Classic | Finalist: | Roswell Santos '12 Boys Silver Team |
Under 13 Boys Elite Division | Champion: | Atlanta Fire 2011 B ECNL | Finalist: | Inter Atlanta FC 11B ADP |
Under 13 Boys Premier Division | Champion: | TSC 12B Showcase Blue | Finalist: | Georgia Storm SA 11B Gold |
Under 13 Boys Select Division | Champion: | | Finalist: | Roswell Santos 2011 Boys 2nd Team |
Under 13 Boys Classic Division | Champion: | GSA South 11B Red | Finalist: | Rush Union B2011 Rush |
Under 13 Boys Royal Division | Champion: | Chattanooga Red Wolves 11B Red | Finalist: | NTH NASA 11 SCCL Premier Milton |
Under 14 Boys Elite Division | Champion: | Atlanta Fire 2010 ECNL | Finalist: | UFA Norcross 10B Premier |
Under 14 Boys Premier Division | Champion: | NTH NASA 2010 SCCL ELITE | Finalist: | UFA 10B RL |
Under 14 Boys Select Division | Champion: | UFA 10B Red | Finalist: | GSA South 10B Red |
Under 14 Boys Classic Division | Champion: | | Finalist: | Inter Atlanta FC 10B Royal |
Under 15 Boys Elite Division | Champion: | UFA Norcross 09B Premier | Finalist: | Atlanta Fire 2009B ECNL |
Under 15 Boys Premier Division | Champion: | UFA 09B RL Premier | Finalist: | Inter Atlanta FC 09B Blue |
Under 15 Boys Select Division | Champion: | NTH Nasa 10 ECNL RL | Finalist: | 2009 RSC 2nd Team |
Under 15 Boys Classic Division | Champion: | United USC 09 Boys Elite | Finalist: | Roswell Santos 2009 White |
Under 16 Boys Elite Division | Champion: | NGSA Dalton 08 | Finalist: | Ambush SC B08 Red |
Under 16 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | Georgia Storm 08B Premier |
Under 16 Boys Select Division | Champion: | Chattanooga Red Wolves 08B Red | Finalist: | USC 08 Boys Elite |
Under 17 Boys Elite Division | Champion: | | Finalist: | UFA 07B Premier |
Under 17 Boys Premier Division | Champion: | TSC MURFREESBORO 2007 BOYS SHOWCASE | Finalist: | IFC 07B Red |
Under 17 Boys Select Division | Champion: | | Finalist: | 07 SCCL Premier Buckhead |
Under 19 Boys Elite Division | Champion: | Atlanta Fire 2005/2006 B ECNL | Finalist: | USC 06 Boys Premier |
Under 19 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | |
Under 19 Boys Select Division | Champion: | NTH NASA 05B SCCL Premier I | Finalist: | UFA Norcross 06/05B Red |